REKLAMA

Akademia Małego Żaka w sanockim PWSZ

SANOK / PODKARPACIE. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku, obchodząca w bieżącym roku swoje 15-lecie, zaprasza w swoje mury już nie tylko maturzystów i osoby dorosłe, ale także… uczniów szkoły podstawowej! Ta nowa inicjatywa jest kolejnym wartym uwagi działaniem uczelni na rzecz społeczności lokalnej.
Oferta zajęć w Akademii Małego Żaka obejmuje przeróżne tematy, związane z prowadzonymi w PWSZ w Sanoku kierunkami studiów – od zabaw artystycznych, przez ABC pierwszej pomocy, warsztaty z kamerą telewizyjną, po ćwiczenia z fizyki, przyrody, ekonomii i zabawy sportowe. Mali studenci podzieleni zostaną na dwie grupy – klasy 1-3 oraz 4-6.

3

Jak zostać studentem Akademii Małego Żak?

Wystarczy do 28 września złożyć podanie oraz opłatę jednorazową na cały rok w wysokości 40 złotych. Inauguracja Akademii Małego Żaka planowana jest na 22 października o godz. 8.30, potem zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu w sobotę, w cyklicznych blokach tematycznych.
Szczegóły dotyczące zapisów oraz harmonogram zajęć dostępne są na stronie internetowej Uczelni w zakładce „Akademia Małego Żaka”

grb

 

2

 

materiały nadesłane

07-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: