BILANS PORANKA: Samochody w rowie, śliskie drogi i korki na „krajówkach”


LESKO24.PL / PODKARPACIE. Na drodze szklanka i korki. Do tego samochody w rowie i nieprzytomni ranni. Kierowcy najbardziej skarżą się na warunki na krajówkach.

Śliska jezdnia, korki na „krajówkach”, wypadki i kolizje. Tak wygląda bilans dzisiejszego poranka w powiecie leskim. Kierowcy najbardziej narzekają na nieprzygotowane drogi krajowe.

Od rana odebraliśmy wiele telefonów od mieszkańców, którzy stali w korkach na drogach krajowych. Niestety utknęły w nich także nasze piaskarki. Wystarczy tutaj wymienić odcinek na trasie Bóbrka-Myczkowce. Natomiast na drogach powiatowych było raczej spokojnie – informuje Wioletta Siekaniec, dyrektor Powiatowego zarządu Dróg w Lesku. – Obecnie ruch odbywa się już płynnie. Jutro nasi drogowcy wyjadą na trasy wcześniej, aby nie powtórzyły się sytuacje z dzisiejszego poranka – dodaje.

bezmiechowa

W wypadku w Bezmiechowej ucierpiała kobieta. Nieprzytomną ranną odwieziono do szpitala. Fot. KP PSP Lesko

Oblodzona jezdnia dała się we znaki kierowcom. Strażacy informują o dwóch interwencjach na drodze. W Hoczwi fiat seicento wypadł poza pas drogowy. Kierowcy na szczęście nic się nie stało. Odmówił też pomocy medycznej. Gorzej było w Bezmiechowej.

Strażacy wyjęli z samochodu nieprzytomną kierującą i przekazali ratownikom. Kobieta trafiła do szpitala – mówi bryg. Jacek Dydek, rzecznik prasowy KP PSP w Lesku.

Dodaje, że jest bardzo ślisko. W związku z tym pojawiły się kłopoty  z wyjechaniem pod Leską Górę. Policja organizowała objazdy.


Komentarzy: 7 do “BILANS PORANKA: Samochody w rowie, śliskie drogi i korki na „krajówkach””

 1. Ganz pisze:

  Dyrektorka do zwolnienia !!! W trybie natychmiastowym !!

  0
  0
 2. jarooo pisze:

  Jadąc w stronę Leska nie widziałem nigdzie patrolu policji żadnych objazdów NIC. Wszyscy wiedzieli że będzie padał śnieg, jedynie drogowcy zaspali hehe smiech na sali

  0
  0
 3. fd pisze:

  burmistrzowa do dymisji

  0
  0
  • Po pisze:

   Ty wiesz że burmistrzowa nie ma pod sobą dróg powiatowych? Jak chcesz się kogoś czepieć to w tym przypadku prędzej Pana Olesiuka.

   0
   0
 4. kierowca pisze:

  Pogonić starostę. Gdzie jego służby odpowiedzialne za drogi powiatowe.

  0
  0
 5. mieszkaniec pisze:

  Droga należąca do GDDKiA a nie powiatowa lub gminna . Staroście i Burmistrz nic do niej . I tyle w temacie.

  0
  0