REKLAMA

BÓBRKA. 31-latek nie miał maseczki. Był poszukiwany

BÓBRKA / PODKARPACIE. Policjanci z Polańczyka podjęli interwencję wobec mężczyzny, który robił zakupy bez maseczki. Okazało się, że 31-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mieszkaniec Nowego Sącza został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, skąd trafi do zakładu karnego.

Policjanci, podczas codziennej służby, sprawdzają respektowanie i stosowanie się do obowiązujących restrykcji przez mieszkańców i osoby przebywające w powiecie leskim. Osoby nieprzestrzegające obostrzeń, muszą liczyć się z konsekwencjami. Pomimo wielu apeli o przestrzeganie reżimu sanitarnego i troskę o bezpieczeństwo, zarówno swoje jak i innych, nadal nie brakuje osób świadomie łamiących przepisy.

Wczoraj po godz. 16 w Bóbrce policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który przebywał w sklepie, nie mając zakrytych ust i nosa. Za to wykroczenie, 31-letni mieszkaniec Nowego Sącza, czasowo mieszkający w Solinie, został ukarany mandatem. Podczas sprawdzania jego danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia kary aresztu. 31-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, skąd trafi do zakładu karnego.

Pamiętajmy o tym, że obowiązujące ograniczenia oraz nakazy mają na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich. Dlatego bądźmy odpowiedzialni, stosujmy się do zaleceń sanitarnych i dbajmy o siebie nawzajem. Aby postępować zgodnie z obowiązującym prawem, musimy używać maseczek ochronnych. Ważne, aby używać maseczki w sposób właściwy – musimy mieć dokładnie zasłonięte usta i nos. Więcej na temat obowiązujących obostrzeń na stronie www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia.

źródło: KPP Lesko


grafika poglądowa

26-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym: