REKLAMA

Dariusz Sobieraj i Włodzimierz Bodnar łączą siły! Chcą zmienić służbę zdrowia (VIDEO)

|

Dariusz Sobieraj i Włodzimierz Bodnar łączą siły! Chcą zmienić służbę zdrowia (VIDEO)

PODKARPACIE. Dwaj znani na Podkarpaciu lekarze łączą siły w walce o lepszą służbę zdrowia w całym kraju! Zbliżające się wybory parlamentarne mają być szansą dla dr Dariusza Sobieraja i dr Włodzimierza Bodnara na wprowadzenie realnych i konkretnych zmian, które pozwolą Polakom cieszyć się ze skutecznej ochrony zdrowia. Chcą tego dokonać poprzez zreformowanie całego systemu. Dariusz Sobieraj ubiega się o mandat posła, z kolei Włodzimierz Bodnar startuje w wyborach do Senatu RP.

Dr Dariusz Sobieraj jest chirurgiem, specjalistą urologiem. Pracuje na Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej szpitala w Krośnie, gdzie wykonuje w sposób rutynowy zabiegi metodą laparoskopową z zakresu raka nerki.

Z kolei dr Włodzimierza Bodnara, cała Polska poznała podczas pandemii, kiedy opracował autorski sposób leczenia za pośrednictwem amantadyny. Jest pediatrą, jego specjalnością są choroby płuc.

Dariusz Sobieraj i Włodzimierz Bodnar wspólnie studiowali, znają się od kilkudziesięciu lat. Teraz, postanowili połączyć siły i wspólnie zaapelować do mieszkańców Podkarpacia o poparcie przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. To właśnie tutaj widzą szansę na przeprowadzenie skutecznej reformy systemu ochrony zdrowia.

Chcemy dać więcej, dać Polakom nadzieję na lepsze życie, na ochronę tego życia. Chcemy się oprzeć o profesjonalizm i fachowość osób, które mają doświadczenie i umiejętności. Konieczne jest przełożenie tego na reformę i kontakt lekarza z pacjentem. Myślę, że wiele rzeczy powinno nam się udać – mówi dr Włodzimierz Bodnar.

Lekarze wraz z pacjentami powinni zreformować ten system. Ten system, pokazała to pandemia, jest niewydolny. Ten system, w pewnym momencie się załamał. Dzięki takim postaciom jak dr Włodzimierz Bodnar przetrwaliśmy. To jest nasz wkład. Wkład rocznika Solidarności, w rozwój i pomoc osobom potrzebującym – dodał dr Dariusz Sobieraj.

Obaj panowie umówili się na wspólne działania nastawione na gruntowne zmiany w systemie ochrony zdrowia, traktując ten temat, jako priorytetowy w ramach zbliżających się wyborów.

Chcemy zrobić dużo dobrego! – skwitował Dariusz Sobieraj.

Dr Dariusz Sobieraj kandyduje w wyborach do Sejmu RP z okręgu nr 22, z komitetu KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI. Lista nr 2, miejsce nr 2.

Dr Włodzimierz Bodnar kandyduje w wyborach do Senatu RP z okręgu nr 58, z komitetu KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY. Lista nr 1, numer na karcie do głosowania 1.

Dr Dariusz Sobieraj (z lewej) i dr Włodzimierz Bodnar

Tekst sponsorowany, video: materiały nadesłane

Sfinansowano ze środków: KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI

02-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym: