REKLAMA
Konsylium

GMINA OLSZANICA: Już otwarte! Dwa nowoczesne boiska wielofunkcyjne za ponad milion złotych (FILM, ZDJĘCIA)

|

GMINA OLSZANICA: Już otwarte! Dwa nowoczesne boiska wielofunkcyjne za ponad milion złotych (FILM, ZDJĘCIA)

GMINA OLSZANICA / PODKARPACIE. Gmina Olszanica wzbogaciła się o dwa nowoczesne boiska wielofunkcyjne, które wybudowano przy szkołach w Uhercach Mineralnych i Olszanicy. Teraz, młodzi piłkarze, koszykarze czy choćby szczypiorniści będą mieli jeszcze lepsze warunki do rozwijania swoich pasji. Inwestycję dofinansowano ze środków Ministra Sportu i Turystyki.

Na zakończenie prac czekano z niecierpliwością. Zadanie sfinalizowano przed wakacjami, a otwarcia dokonano praktycznie w przeddzień rozpoczęcia mistrzostw świata w piłce nożnej. Czy za kilka lat, w reprezentacji Polski zagra piłkarz rodem z gminy Olszanica?

Co ważne, boiska będą dostępne zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych mieszkańców gminy. Korzystanie z obiektów będzie bezpłatne, a nad bezpieczeństwem i organizacją czuwać będą administratorzy.

Foto: UG Olszanica


13-06-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

zwykły obywatel2018-06-13 13:29:19
0 0
A w Sanoku ujadają. Panie pośle a ja Panu dziękuję za pomoc i za upór. Dobro wraca z podwójną siłą. Pozdrawiam serdecznie z powiatu brzozowskiego