REKLAMA

IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: Będzie gorąco! Nie tylko za sprawą pogody…

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle ciekawie. Imprez w naszym regionie nie zabraknie. Kulminacyjnym dniem będzie zdecydowanie niedziela, choć tak na prawdę już dziś nie możemy narzekać na nudę!

Gorący lipcowy weekend zaczynamy od piątku. W Cisnej rozpoczyna się dwudniowa impreza Natchnieni Bieszczadem. W Sanoku kolejna odsłona kina pod chmurką. 21 lipca czas na komedie romantyczną „Ja cię kocham, a ty z nim”. Ponadto od godziny 13, na sanockim Rynku, pokaz klasycznych automobili.

W sobotę szczególnie gorąco polecamy wielkie otwarcie Clubu Bakardi. Organizatorzy zapewniają, że nikt nie będzie narzekał na nudę. Dla zmotoryzowanych ciekawą propozycją są na pewno rozpoczynające się Dni Iwonicza. Tegoroczne w klimacie disco polo, z niedzielną gwiazdą, zespołem BOYS.

Niedziela to istny imprezowy zawrót głowy! W Sanoku dwa ważne wydarzenia. Po pierwsze w sanockim Skansenie odbędzie się Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. W sanockiej Arenie z kolei, wielki finał szóste edycji Sanockiej Olimpiady na Padzie. Impreza połączona z akcją pomocy dla Adriana. W Bieszczadach godne polecenia, ze względu na klimat i idee, Bieszczadzkie Święto Jagody.

Szczegóły dotyczące imprez w regionie znajdziecie Państwo na portalu Bieszczady24.pl !

SPRAWDŹ KALENDARZ IMPREZ W BIESZCZADACH i REGIONIE

hat-885402_960_720

21 lipca 2017 (piątek)

22 lipca 2017 (sobota)

23 lipca 2017 (niedziela)

źródło: Bieszczady24.pl

21-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: