LESKO: Służby mundurowe w drodze na Golgotę (ZDJĘCIA)


LESKO / PODKARPACIE. W Zwierzyniu w powiecie leskim, odbyło się nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla służb mundurowych województwa podkarpackiego. To już siódmy rok, kiedy w piątek przed Niedzielą Palmową gromadzą się przedstawiciele służb mundurowych wraz z kapelanami oraz władze samorządowe okolicznych gmin i powiatów.

Podkarpacką Policję reprezentował zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie inspektor Paweł Filipek.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej zorganizowano pod hasłem „Krzyż znakiem służby i ofiary”. To już siódmy rok, kiedy w piątek przed Niedzielą Palmową, funkcjonariusze wraz z kapelanami oraz władzami samorządowymi wyruszają w drogę krzyżową.

Reprezentantami służb mundurowych prócz policjantów byli m.in. Straż Graniczna, Służba Celna, Służba Więzienna, Wojsko Polskie, Państwowa i Ochotnicza Straż Pożarna, Straż Ochrony Kolei, jak również przedstawiciele Związku Harcerstwa Polskiego, Polskiego Związku Łowieckiego, Regionalnych Lasów Państwowych, Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych Karpaty.

KPP Lesko


Jeden komentarz do “LESKO: Służby mundurowe w drodze na Golgotę (ZDJĘCIA)”

  1. mieszkaniec pisze:

    Komendant z Leska jak chorągiewka. Najpierw chwalił się, że ma rodzinę w kierownictwie Platformy Obywatelskiej, teraz włazi w cztery litery milicjantowi z pis ze starostwa. Ciekawe o czyje względy będzie zabiegał jak pisowców pogonią. Śmieszne to komendancie i bardzo żałosne. Nikt w oczy nie powie, ale policjanci widzą i mówią o tym….

    9
    0