LESKO24.PL: Potrąciła 18-latkę na przejściu. Dziewczyna trafiła do leskiego szpitala


LESKO24.PL / PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Leska wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszej na pasach przy ulicy Unii Brzeskiej. 18-latka trafiła do leskiego szpitala.

Dyżurny informacje o zdarzeniu odebrał wczoraj około 9.30. Policjanci wstępnie ustalili, że 18-latka przechodziła przez przejście dla pieszych przy ulicy Unii Brzeskiej. Wówczas 29-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, która kierowała fiatem brava potrąciła ją. Piesza z obrażeniami została przewieziona do Szpitala Specjalistycznego w Lesku. Jak informują funkcjonariusze, obie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.

Kierująca fiatem brava tłumaczyła się, że oślepiona słońcem nie zauważyła przechodzącej kobiety. Została ukarana mandatem.

Policja apeluje do kierujących pojazdami o ostrożną jazdę, zwłaszcza w terenie zabudowanym.

policja1131

źródło: KPP Lesko


Komentarzy: 5 do “LESKO24.PL: Potrąciła 18-latkę na przejściu. Dziewczyna trafiła do leskiego szpitala”

 1. Anonim pisze:

  Oslepuona glupota chyba..

  0
  0
 2. Anonim pisze:

  Z tych komentarzy wnioskuję że chyba nigdy nie mieliście prawa jazdy. Jazda pod słońce może oślepić.

  0
  0
  • obserwator komentarzy pisze:

   Jak oslepia slonce to nie trzeba miec prawa jazdy zeby zalozyc okulary przeciwsłoneczne. Nie ma dla mnie takiego tlumaczenia

   0
   0
 3. koteczek pisze:

  Dziewczynie nic strasznego się nie stało, oprócz tego, że doznała szoku i podarła spodnie lub takie miała od nowości. Nie można kobiety kierującej oskarżać, nie jechała z dużą prędkością, słońce rzeczywiście mogło ją oślepić, a dziewczyna wejść nagle na pasy. Zdarza się niestety. Dziewczynie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a Pani kierującej większej ostrożności przy przejściu dla pieszych. 🙂

  0
  0