REKLAMA

O krok od tragedii w Bieszczadach

OLCHOWIEC / PODKARPACIE. We wtorek (1 stycznia) w miejscowości Olchowiec doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał 41-letni mieszkaniec gminy Czarna. Mężczyzna pogotowiem lotniczym został przetransportowany do sanockiego szpitala.

 

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad autem i uderzył w barierkę energochłonną od której się odbił. Następnie pojazd wpadł do przydrożnego rowu kilkakrotnie koziołkując po czym odbił się kolejny raz i wypadł na drogę zatrzymując się po około 50 metrach na lewym boku.

Mężczyzna w trakcie koziołkowania pojazdu wypadł z niego na jezdnię. 41-latek został przetransportowany helikopterem do szpitala w Sanoku. Dziś opuścił szpital na własną prośbę.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna podróżował sam, przewoził psa, który prawdopodobnie doznając szoku uciekł z miejsca zdarzenia.
Ustrzyccy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.
źródło: KPP Ustrzyki Dolne
02-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Inline
Inline