REKLAMA

O portalu

Witaj na stronach portalu Lesko24.pl!
Pewnie w to nie uwierzysz ale portal Lesko24.pl powstał właśnie z myślą o Tobie.

Układ jest prosty: my informujemy, Ty komentujesz. Bo to właśnie Ty Jesteś naszym publicystą i to na Twoje opinie czekamy. Nie zapomnij także o naszym forum, które wprost prosi się o ciekawy temat.

Nie jesteśmy związani z żadną opcją polityczną, a to znaczy że praktycznie nie ma u nas cenzury. Jeśli nie używasz wulgarnego języka to Twoje komentarze, zawsze znajdą się na naszych stronach.

Portal Lesko24.pl, to także źródło informacji kulturalnych o naszym mieście. Współpracujemy z domami kultury, muzeami. Dzięki nam nie umknie Ci żadne wydarzenie dotyczące naszego miasta, a dla najwierniejszych Internautów zawsze znajdzie się bezpłatne zaproszenie na wystawę czy do kina.

Portal Lesko24.pl jest również bardzo „praktycznym” źródłem informacji. Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że stałeś na przystanku i kląłeś pod nosem bo znów ktoś zerwał rozkład jazdy? Jeśli tak, to śpieszymy donieść że Twoje problemy (przynajmniej w tej materii) są już rozwiązane. Wejdź do działu komunikacja i ściągnij kieszonkowy rozkład jazdy.

Portal Lesko24.pl to także, a może nawet przede wszystkim ludzie. Fachowcy od JAVY, PHP, HTML, FLASH-a, webdesingu, grafiki itp. Jeśli stwierdziłeś że już czas by zaistnieć w sieci, skontaktuj się z nami, zaprojektujemy, zrobimy i opublikujemy w sieci Twoje własne WWW.

Czekamy więc na listy, opinie i oferty współpracy.
Redakcja portalu Lesko24.pl