Niemcy| Pracownik produkcyjny

Data dodania: 2020-11-23 10:12:20
#ID: 23264

Niemcy| Pracownik produkcyjny

Firma Plastic Worx Polska Sp. zo.o. Sp k. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem: 23443, rekrutuje pracowników do spółki RWD Plastic & Logistics GmbH Deutschland


Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska: Obsługa linii produkcyjnej, Sortowanie opakowań szklanych, Załadunek, rozładunek, kompletacja towarów i inne czynności magazynowe,

Wymagania: Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym, Sprawność fizyczna, Wykształcenie min. zawodowe, Rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, Działanie zgodnie z obowiązującymi procedurami, Umiejętność współpracy w zespole, Zachowanie trzeźwości.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Pracę w systemie zmianowym, Możliwość podnoszenia kwalifikacji,

 Dogodny system działania:

dwa tygodnie pracy w Niemczech, dwa tygodnie pobytu w domu.


Gwarantujemy: Transport, Zakwaterowanie na miejscu.

Kontakt:
tel. 606 121 868
e-mail: produkcja@plasticworx.com.pl


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Plastic Worx Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Plastic Worx Polska Sp. z o.o. Sp. k. moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Plastic Worx Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 177, 30-435 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 


Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z lesko24.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Praca za granicą
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Praca za granicą


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie