Pracownik Biurowy - Sprzedawca On-Line

Data dodania: 2019-11-14 16:48:21
#ID: 9935

Zatrudnimy osoby na obsługi klienta sprzedaży internetowej - projektant mebli kuchennych.

Wymagania:

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, sumienność, brak wad wymowy,
  • ambicja, zaangażowanie i precyzja,
  • pro-kliencka postawa i zorientowanie na wyniki,

Mile widziane:
  • znajomość obsługa programu do projektowania PRO100

Zakres obowiązków:
  • projektowanie kuchni w PRO100
  • prowadzenie telefonicznych rozmów i negocjacji z klientem,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • obsługa programu magazynowego Subiekt GT,

Oferujemy:

  • dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach,
  • pracę w zespole młodych,
  • przyjazną atmosferę,
  • rozwój osobisty,
  • praca poniedziałek-piątek 9:00-17:00

Praca w Sanoku

Zgłoszenia zawierające CV w formacie PDF prosimy kierować

TYLKO na adres: vexon@vexon.pl w tytule wpisać "PRACA PROJEKTOWANIE KUCHNI"

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi !!!

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z lesko24.pl