REKLAMA
sc

POLAŃCZYK: Wjechał w ogródek, w którym siedzieli turyści (ZDJĘCIE)

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Wczoraj (26 bm.)w Polańczyku na ul. Zdrojowej policjanci, pełniący służbę na Jeziorze Solińskim, interweniowali na miejscu zdarzenia, do jakiego doszło w jednej z miejscowych restauracji. Jak się okazało, w ogródek restauracyjny wjechał 19-letni kierowca fiata brawo. Mężczyzna został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16. Policjanci, zmierzający na policyjną przystań, zauważyli zniszczony ogródek restauracyjny i uszkodzony znak drogowy. Chwilę potem na miejsce przyjechała karetka pogotowia, by udzielić pomocy poszkodowanemu w zdarzeniu dziecku. Okazało się, że w ogródek wjechał kierowca fiata. W miejscu, w które uderzył samochód, siedziała czteroosobowa rodzina. Na szczęście dziecko nie doznało poważniejszych obrażeń.

Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Baligrodu kierującego fiatem brawo. Mężczyzna na widok policjantów próbował pozbyć się jakiegoś przedmiotu, przekazując go znajomemu, ten zaś wyrzucił zawiniątko do kosza na śmieci. W zabezpieczonej przez policjantów paczce był susz roślinny. Funkcjonariusze ustalili świadków zdarzenia, zatrzymali również mężczyznę, który pomógł kierowcy fiata pozbyć się paczki. Od 19-latka pobrano krew do badań na zawartość alkoholu oraz innych środków odurzających.

W spawie lescy policjanci prowadzą dalsze czynności.

KPP Lesko

27-08-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

11233342018-08-27 09:05:20
1 0
baligrod i wszystko jasne