REKLAMA

Policyjna akcja ZNICZ na leskich drogach

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Jak co roku w zbliżający się Dzień Wszystkich Świętych w powiecie leskim na drodze krajowej, drogach wojewódzkich i powiatowych oraz w okolicach cmentarzy i kościołów będzie więcej policjantów. Czuwać będą oni nad bezpieczeństwem podróżujących jak również dbać będą o ład i porządek, zwłaszcza w okolicach cmentarzy.
Jednocześnie Policja apeluje: właśnie z powodu wzmożonego ruchu na powinniśmy zachować szczególną ostrożność. Aby spokojne przetrwać ten czas pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Wybierając się w długą drogę, bądźmy wypoczęci. Trasę pokonujmy etapami, robiąc co pewien czas przerwę na odpoczynek. W podróży dopilnujmy, żeby wszyscy pasażerowie mieli zapięte pasy bezpieczeństwa, sami także nigdy o tym nie zapominajmy!

W okolicach cmentarzy w najbliższych dniach będzie bardzo tłoczno. Apelujemy o ostrożną i rozsądną jazdę, o dostosowywanie się do oznakowań ograniczających prędkość, zakazujących parkowanie pojazdów czy nakazujących ruch jednokierunkowy. Jeśli mieszkamy blisko cmentarza, wybierzmy się pieszo- unikniemy kłopotów z zaparkowaniem naszego pojazdu.

Jednocześnie informujemy, że w Lesku w dniu 1 listopada zostanie otwarty dodatkowy parking, na który w ten dzień zmieni się plac targowy przy skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Mickiewicza.

Na terenie powiatu leskiego na czas akcji „Znicz” nie są przewidywane żadne objazdy ani zmiany w organizacji ruchu.

KPP Lesko

29-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym: