REKLAMA

Pościg za bmw zakończony na drzewie. Kierowca pijany

BALIGRÓD / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali kierowcę bmw, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Podczas pościgu mężczyzna uszkodził ogrodzenie i uderzył w drzewo. Kierowca miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj ok. godz. 13.30 w miejscowości Baligród, patrol policji zatrzymywał do do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki BMW. Mimo podawania sygnałów świetlnych i dźwiękowych pojazd nie zatrzymał się, więc policjanci podjęli pościg. Kierowca zjechał z drogi krajowej w rejon bloków mieszkalnych, po czym wjechał w drogę szutrową. Kierujacy jechał z dużą prędkością i w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, uszkodził ogrodzenie na długości ok. 20 metrów i uderzył w drzewo, przy którym się zatrzymał.

Policjanci ustalili, że kierowcą bmw był 33-letni mieszkaniec gminy Solina. W trakcie czynności służbowych okazało się, że mężczyzna ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. W pojeździe znajdował się również pasażer, który początkowo podawał nieprawdziwe dane osobowe. Podczas interwencji nikomu nic się nie stało. Kierowca i pasażer teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

22

KPP Lesko
foto: archiwum Esanok.pl

13-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: