REKLAMA

Pożyczki z komornikiem

Pożyczki z komornikiem to często jedyne wyjście z trudnej sytuacji finansowej dla osób, które w przeszłości miały problemy z terminową spłatą swoich zobowiązań. Czy takie pożyczki faktycznie są w stanie pomóc nam w trudnej sytuacji? Czy warto z nich korzystać? Gdzie szukać pomocy?

O wszystkim tym przeczytacie Państwo w poniższym tekście.

Pożyczki dla osób z zajęciem komorniczym działają podobnie do kredytów bankowych. Tak samo jak one udzielane są na określony czas, w trakcie którego pożyczkobiorca zobowiązany jest do dokonywania comiesięczny spłat na konto pożyczkodawcy. Oprocentowanie pożyczek dla zadłużonych zazwyczaj jest większe niż standardowych kredytów. Możemy liczyć się ze stawkami nawet 30-35%. Ryzyko udzielenia takiej pożyczki jest większe dlatego i zarobek inwestora prezentuje się okazalej.

Pożyczki z komornikiem udzielane są w większości przypadków przez indywidualne firmy pożyczkowe lub też prywatnych inwestorów. W bankach o takich ofertach możemy zapomnieć. Na całe szczęście instytucji, w których możemy starać się o pożyczki z komornikiem jest całe mnóstwo. Poszukiwania polecamy rozpocząć w internecie, gdzie mamy największy wybór ofert i najszersze pole do manewru.

Jeśli szukanie oferty na własną rękę jest dla nas zbyt czasochłonne, bądź wolimy zasięgnąć porady kogoś bardziej doświadczonego, można zawsze skorzystać z wyszukiwarek ofert kredytowych. Polecamy darmową stronę ofertykredytow.pl, dzięki której w mgnieniu oka znajdziemy najlepsze na polskim rynku oferty pożyczki z komornikiem. Wystarczy wypełnić krótki wniosek by cieszyć się rozwiązaniem swojego problemu zupełnie za darmo.

tekst sponsorowany
27-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: