REKLAMA

Śmiertelny wypadek. Czołówka dwóch busów (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE . Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło po południu na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Brzozowa do Sanoka. Kierujący fordem transitem prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z oplem movano. Policjanci wyjaśniają jakie były przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 16 w Humniskach. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący fordem transitem, 20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, wyjeżdżając zza zakrętu najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka oplem. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców. Byli trzeźwi. Z kierowcą opla podróżowało dwoje pasażerów. Wszyscy byli mieszkańcami powiatu brzozowskiego.

757432457

W wyniku tego zdarzenia dwaj kierowcy i jeden pasażer karetkami pogotowia zostali przewiezieni do szpitali, natomiast drugi z pasażerów śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety na skutek doznanych obrażeń jeden z pasażerów zmarł.

Początkowo droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze kierowali na objazdy. Później ruch odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku, ustalili świadków oraz zabezpieczyli ślady, które pomogą teraz w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

29-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: