Szukasz pracy? My szukamy Ciebie!

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy większą liczbę pracowników. Dla pracowników z doświadczeniem gwarantujemy wyższe stawki.

adr
Zatrudnimy: spawaczy, mechaników, elektromechaników, elektryków, elektroników, ślusarzy, operatorów OSN, lakierników.

Poszukujemy także innych pracowników na produkcję.

Oferujemy szkolenia wstępne oraz przyuczenie do zawodu.

zadzwoń 501 468 806
wyślij CV na adres rekrutacja@atwsystem.pl

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Premię motywacyjną do 300 zł miesięcznie,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Nagrody jubileuszowe,
  • Dodatki za staż pracy,
  • Talony świąteczne żywnościowe oraz paczki dla dzieci,
  • Pracownicy biorą udział w grudniowej loterii fantowej z atrakcyjnymi nagrodami,
  • Imprezy okolicznościowe,
  • Wycieczki organizowane przez związki zawodowe,
  • W razie potrzeby udzielimy zapomogi na pracownika lub członka jego rodziny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej w oparciu o międzynarodowe standardy pracy.

Aktualne oferty pracy:

Ślusarz
stawka: 2200 zł

Główne zadania:

  • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich
  • Kontrola jakości wykonanych prac ślusarskich
  • Czyszczenie i konserwacja użytkowanych narzędzi i stanowiska prac

Wymagania i umiejętności:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Spawacz
stawka: 2800 zł

  • Wykonywanie operacji spawania MAG
  • Łączenie części i elementów konstrukcyjnych wykonanych ze stali poprzez ręczne spawanie

  • Wykształcenie zawodowe techniczne
  • Kwalifikacje spawalnicze

zadzwoń 501 468 806
wyślij CV na adres rekrutacja@atwsystem.pl

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr. 113, poz. 883).

Artykuł sponsorowany
25-10-2017