REKLAMA

UKS San Lesko zwycięża turniej siatkarskich czwórek o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Lesko (ZDJĘCIA)

LESKO / PODKARPACIE. 12 lutego br. w ramach rozgrywek podkarpackiej piłki siatkowej, w hali SP Lesko odbył się turniej czwórek siatkarskich o „Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Lesko”.

uks6

W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn z Podkarpacia – „Grupa Wschód”- reprezentujących Przemyśl, Sanok, Piwodę oraz Lesko. Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. UKS 15 Przemyśl reprezentowało trzy drużyny, UKS San Lesko dwie oraz po jednej TSV Sanok i Piwoda.

Mecze odbywały się na trzech boiskach. Rywalizacja była bardzo zacięta, jednak przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. Na najwyższym stopniu podium turnieju stanęła pierwsza drużyna UKS San Lesko, która nie przegrała żadnego meczu. Na drugim miejscu sklasyfikowany został zespół z Piwody, natomiast trzecie miejsce przypadło pierwszej drużynie z Przemyśla.

Druga drużyna San Lesko została sklasyfikowana na piątym miejscu. Wszystkie zespoły zostały obdarowane pucharami, dyplomami oraz słodyczami ufundowanymi przez pana Burmistrza. UKS San Lesko dziękuje za wsparcie przy organizacji turnieju UMiG Lesko.

uks3

uks2

źródło: Urząd Miasta i Gminy Lesko

16-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym: