REKLAMA

Weekend w Bieszczadach dla 12 kierowców „za szybki”

POWIAT BIESZCZADZKI / PODKARPACIE. Utrata prawa jazdy, mandat i punkty karne – to konsekwencje, jakie ponieśli kierowcy, którzy znacznie przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Tylko w miniony weekend, funkcjonariusze ruchu drogowego z ustrzyckiej komendy, zatrzymali dwunastu kierowców, którzy stracili uprawnienia. Jeden z kierujących w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 122 km/h.

Policjanci ustrzyckiej komendy na co dzień dbają o bezpieczeństwo na drogach, kontrolują prędkość i stosują środki prawne za łamanie przepisów. Podczas minionego weekendu funkcjonariusze zatrzymali dwunastu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Wszyscy stracili prawa jazdy.

Niechlubnym rekordzistą okazał się kierowca opla zatrzymany w Czarnej, w związku ze znacznym przekroczeniem dozwolonej prędkości. W obszarze obowiązywania ograniczenia prędkości do 50 km/h, miał na liczniku 122 km/h.

Przypominamy, że nadal jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych jest nadmierna prędkość. Pamiętajmy również, że jadąc z taką prędkością, stwarzamy zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego.

KPP Ustrzyki Dolne

18-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym: