REKLAMA

19-letni mieszańcy Leska zatrzymani w związku z kradzieżą w galerii handlowej. Policja znalazła też narkotyki

RZESZÓW / PODKARPACIE. W jednej z galerii handlowych policja zatrzymała dwóch 19-latków, których oskarżono o kradzież. Podczas przeszukania ich samochodu funkcjonariusze znaleźli narkotyki.

W policyjnym areszcie w Rzeszowie zakończyli „zakupy” dwaj 19-letni mieszańcy Leska podejrzani o kradzież
Ujęli ich pracownicy ochrony jednej z rzeszowskich galerii handlowych i przekazali policjantom, którzy zatrzymali mężczyzn. Przy sobie mieli część skradzionej odzieży. Resztę odnaleziono w ich samochodzie.

Podczas przeszukania samochodu, policjanci znaleźli też narkotyki
Do kradzieży doszło w ubiegłą sobotę około godziny 17:20. Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali mężczyzn. Okazało się, że w dwóch sklepach na terenie galerii ukradli i usiłowali ukraść odzież o wartości niemal 2500 złotych. Część odzieży mężczyźni mieli przy sobie, resztę znaleziono podczas przeszukania ich samochodu. W aucie znaleziono jeszcze ubrania pochodzące z trzeciego sklepu. Ich cena nie przekraczała jednak wartości wykroczenia.

Foto: zdjęcie poglądowe /KWP

Podczas przeszukania policjanci znaleźli w samochodzie zapakowane w woreczki foliowe narkotyki. Jeden z mężczyzn próbował także ukryć niewielką ilość narkotyków w bluzie w jednym ze sklepów. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczone narkotyki to marihuana.

19-latkowie zostali zatrzymani w policyjnym areszcie
Na podstawie zebranego materiału policjanci z komisariatu w śródmieściu przedstawili im zarzuty kradzieży i usiłowania kradzieży. Mężczyzna, który przyznał się do posiadania niedozwolonych środków odurzających usłyszał dodatkowy zarzut. Obydwaj przyznali się winy.

Źródło: Podkarpacka Policja

19-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: