REKLAMA

3 pytania do… PWSZ Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Sanocka uczelnia odpowiada: „dlaczego warto polubić fanpage PWSZ Sanok?”, „czy warto zostać sponsorem Juwenaliów?” i „kto na nich wystąpi?”.

Dlaczego warto polubić nasz uczelniany fanpage?

Najprościej mówiąc, aby być na bieżąco z tym co się u nas dzieje. A dzieje się dużo.
Jako uczelnia od dawna staramy się aktywnie współtworzyć życie naszego regionu. Sanocka PWSZ organizuje rozmaite wydarzenia, które często są otwarte dla wszystkich, nie tylko dla studentów. Są to np. koncerty, wystawy, juwenalia, konkursy, warsztaty itp. W najłatwiejszy i niezawodny sposób można się o nich dowiedzieć poprzez tzw. „polubienie” naszego fanpage’a w portalu facebook (www.facebook.com/pwszsanok).

Poprzez fanpage przekazujemy także informacje o trwających przygotowaniach do wspomnianych wydarzeń. Tutaj uprzedzę pytanie o to, kto wystąpi na Juwenaliach 2015. Sprawa jest nadal otwarta. Na naszym fanpage’u można znaleźć link do sondy (https://www.facebook.com/events/787171001372196/, wpis z 6 lutego), w której każdy może zagłosować na proponowanych artystów lub zgłosić własnych.

Zwycięstwo danego wykonawcy w sondzie nie jest równoznaczne z jego koncertem w Sanoku. Dużo zależy od wolnych terminów artystów oraz sponsorów imprezy – ale bez wątpienia zainteresowanie fanów będzie dla nas bardzo istotną podpowiedzią.

No właśnie – sponsorów. Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy chcieliby zostać sponsorem Sanockich Juwenaliów 2015 o kontakt:

Rada Samorządu Studenckiego, tel.: 13 46 55 952, email: samorzad@pwsz-sanok.edu.pl.

Nawet niewielkie wsparcie zostanie uhonorowane odpowiednią formą promocji sponsora.

Logo na plakatach i w zapowiedziach medialnych, dystrybucja ulotek podczas imprezy, umieszczenie banerów na scenie to tylko niektóre z form. Sponsorami mogą być zarówno firmy jak i osoby prywatne.

PWSZ_Sanok

źródło: materiały nadesłane

09-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: