Regionalne produkty, rękodzieło, wystawy zwierząt, konkursy kulinarne i muzyka – tak wyglądała jubileuszowa, 30. edycja Targów Turystyki, Leśnictwa i Produktu Lokalnego AGROBIESZCZADY, która w weekend odbyła się w Lesku.
Na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych przez dwa dni spotykali się mieszkańcy, turyści, lokalni producenci, twórcy, hodowcy oraz przedstawiciele instytucji związanych z rolnictwem, turystyką i leśnictwem.
Nie zabrakło stoisk z regionalnymi produktami, rękodziełem i lokalnymi przysmakami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również wystawy zwierząt oraz prezentacje przygotowane przez leśników. Uczestnicy mogli także wziąć udział w konkursach kulinarnych i podziwiać występy zespołów folklorystycznych oraz artystów z regionu.
Sobotni program obejmował oficjalne otwarcie targów, konkursy kulinarne oraz prezentacje Lasów Państwowych dotyczące funkcji lasu. Wieczorem uczestnicy bawili się podczas Disco pod gwiazdami z DJ-em.
W niedzielę na odwiedzających czekały kolejne atrakcje, w tym prezentacje zwierząt, konkurs „Polska Smakuje”, warsztaty kulinarne i występy artystyczne. Jednym z najważniejszych punktów programu był koncert zespołu Baciary, który zgromadził przed sceną liczną publiczność.
Jubileuszowe Agrobieszczady były okazją nie tylko do dobrej zabawy, ale również do promocji lokalnej kultury, tradycji, produktów i twórców.
otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
- Twój komentarz zostanie wyróżniony,
- otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
- czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.