REKLAMA

Autoryzowany Salon Quady Sanok zaprasza na jazdy testowe

Salon Romet Partner Sanok po wielu tygodniach starań, szkoleń, zaangażowania oraz poświęcenia uzyskał pozytywną opinię wyłącznego importera quadów Arctic Cat, Linhai, TGB, oraz Access, przez co został autoryzowanym salonem sprzedaży oraz serwisem tychże marek!

quady1

Z tej okazji zostanie zorganizowany pierwszy tego typu dzień otwarty, gdzie uzyskamy wyjątkową szansę testowania najnowszych quadów! Jazdy testowe będą odbywać się na placu testowym, zlokalizowanym obok Salonu Romet. Obecnie plac jest w końcowej fazie projektowania, a w najbliższych dniach ruszają na nim intensywne prace przygotowawcze.

By wziąć udział w dniu testowym wystarczy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem, oraz zapisać się na listę – ze względu na ograniczoną przepustowość toru, w testach może wziąć udział około 30-40 osób podzielonych na grupy. Kto pierwszy ten lepszy! Dlatego też zachęcamy do rezerwacji miejsca poprzez maila, FB, lub osobistą wizytę w salonie.

Do testów zostanie udostępnione kilka maszyn, które będą różnić się pojemnością, wyposażeniem, mocą i wielkością, tak by każdy mógł sprawdzić co mu najbardziej odpowiada.

Gościem specjalnym będzie Piotr Kurek! Jest to utalentowany mieszkaniec powiatu Sanockiego, wielokrotny medalista w zawodach przeprawowych quadów, profesjonalny instruktor ATV, oraz zdobywca Mistrzostwa Polski! Prócz przeprowadzenia kilku przejazdów na pewno znajdzie czas na doradztwo, udzielenie wielu rad, czy po prostu rozmowę z innymi pasjonatami ATV.

qady2

Więcej informacji, zdjęć, relacji z budowy toru szukajcie na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/128049624596849/


Zapraszamy do kontaktu:
https://www.facebook.com/Quady-Sanok-autoryzowany-salon-685873231614483
romet.sanok@wp.pl
502 049 240

Quady Sanok – Autoryzowany Salon
38-500 Sanok
ul. Lipińskiego 110
Salon Romet Partner Sanok

Artykuł sponsorowany
26-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: