REKLAMA

BIESZCZADY: Trzech pijanych kierowców. Rekordzista miał 3,5 promila

POWIAT BIESZCZADZKI / PODKARPACIE. Tylko wczoraj policjanci z Ustrzyk Dolnych wyeliminowali z ruchu trzech nietrzeźwych kierujących. Wśród zatrzymanych do kontroli był kierowca samochodu ciężarowego, rowerzysta i kierowca samochodu osobowego.

O godzinie 11.30 w Krościenku policjanci z zespołu ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego ciężarowym starem. Podczas prowadzonych czynności policjanci wyczuli od mężczyzny wyraźną woń alkoholu. 47-letni kierowca został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Jak się okazało mieszkaniec powiatu przemyskiego miał 1,65 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kilka godzin później na ul. Jasień w Ustrzykach Dolnych policjanci sprawdzili stan trzeźwości rowerzysty. Wynik badania kierującego jednośladem z gminy Ustrzyki Dolne to 2,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Około godz. 20.30 w miejscowości Równia funkcjonariusze przebadali stan kierującego fiatem, którego jazda zakończyła się w przydrożnym rowie. 47-letni mieszkaniec gminy Ustrzyki Dolne miał 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kierujący pojazdami mechanicznymi poniosą odpowiedzialność za popełnienie przestępstwa. Rowerzysta odpowie za wykroczenie.

1911068382

źródło: KPP Ustrzyki Dolne
foto: archiwum KWP

15-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: