REKLAMA

BIESZCZADY: Wakacje na półmetku. Sprawdź cotygodniowy imprezowy rozkład jazdy

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Choć wakacje na półmetku, nie ma powodów do zmartwień. Organizatorzy imprez kulturalnych i sportowych w naszym regionie, zadbali abyśmy nie mogli narzekać na wakacyjną nudę. Imprezowy rozkład jazdy: imprezy.bieszczady24.pl

Chwilę wytchnienia ciekawie mogą spędzić, ci którzy oddają się letniej labie, ale także ci, którzy na dłuższy wakacyjny wypoczynek muszą jeszcze poczekać.UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl1 sierpnia 2014 (piątek) – kliknij

2 sierpnia 2014 (sobota) – kliknij

3 sierpnia (niedziela) – kliknij


foto: zdjecia.bieszczady24.pl

1 sierpnia 2014 (piątek) – kliknij

2 sierpnia 2014 (sobota) – kliknij

3 sierpnia (niedziela) – kliknij

 UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.plProgram zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Na szczególną uwagę mogą liczyć imprezy, nad którymi dzięki Państwa woli obejmiemy patronat medialny. Jednym z głównych warunków, jest umieszczenie loga naszych serwisów na plakatach promujących imprezę, wydarzenie. Szczegóły współpracy – kontakt: e-mail: redakcja@esanok.pl , tel. 13 46 44 338.

źródło: Bieszczady24.pl
imprezy.bieszczady24.pl

foto: zdjecia.bieszczady24.pl

01-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym: