REKLAMA

Biznes potrzebuje ludzi od spraw urzędowych. Studiuj gospodarkę i administrację publiczną!

Praca w urzędzie? A może obsługa administracyjno-prawna w prywatnej firmie? Gospodarka i administracja publiczna to studia, dzięki którym nie będziesz musiał wybierać. To jedyny taki kierunek na Podkarpaciu. A to oznacza, że konkurencja do pracy po studiach nie będzie duża. Będziesz dobrze wykształcony w unikatowym i potrzebnym zawodzie.

Nauczymy Cię nie tylko, jak poruszać się w przepisach prawa i wykorzystywać narzędzia elektroniczne w urzędzie, ale też jak odczytywać potrzeby i oczekiwania współpracujących z administracją publiczną przedsiębiorców. Bez trudu odnajdziesz więc swoje miejsce pracy nie tylko w administracji publicznej, ale również w prywatnych firmach w szczególności specjalizujących się w obszarze współpracy transgranicznej oraz prowadzenia administracyjno-prawnej obsługi firm, w tym także w specjalnych strefach ekonomicznych.

unnamed

Wysoki poziom studiów gwarantuje profesjonalna i doświadczona kadra

Podczas zajęć uczyć się będziesz od prawdziwych specjalistów, takich jak współpracownik Banku Światowego – prof. dr hab. Bartłomiej Kamiński, doradca (of-counsel) w Kancelarii Modzelewska & Paśnik w Warszawie – prof. nadzw. dr hab. Agata Jurkowska-Gomułka. Wiedzę przekazywać będą praktycy – urzędnicy, adwokaci, radcowie prawni, którzy z omawianymi zagadnieniami mają styczność na co dzień.

WSIiZ jest jedynym obok Krajowej Szkoły Administracji i Stowarzyszenia Administracji Publicznej polskim członkiem International Association of Schools and Institutes of Administration (IASIA, Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół i Instytutów Administracji). IASIA jest partnerem kierunku gospodarka i administracja publiczna, dlatego program kształcenia jest poddawany ocenie międzynarodowych ekspertów tej organizacji. Dzięki tej współpracy będziesz mieć też możliwość wyjazdu na wymianę międzynarodową do jednej z uczelni członkowskich IASIA.

Zdobędziesz dodatkowe kompetencje i certyfikaty

Podczas studiów będziesz mógł przebyć kursy i zdobyć certyfikaty z zakresu e-administracji. W trakcie studiów możesz zdobyć m.in. Certyfikat e-DOK –certyfikat wydawany wspólnie z Centralnym Ośrodkiem Informatyki potwierdzający umiejętności zarządzania dokumentami i zadaniami pracowników w administracji publicznej, a także Certyfikat Legislator – certyfikat wydawany wspólnie z ABC PRO sp. z o.o. potwierdzający umiejętność obsługi Edytora Aktów Prawnych XML Legislator Standard.

Na zajęciach takich jak : gospodarka publiczna, prawo handlowe, zarządzanie publiczne, elektroniczne formy działania administracji publicznej. Te i inne umiejętności będziesz szkolić na praktykach w partnerskich instytucjach wyposażymy Cię w praktyczne umiejętności.

Poznaj kierunek!

Dołącz do nas! wsiz.rzeszow.pl/gospodarka

Artykuł sponsorowany

12-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: