REKLAMA

Dachowanie w rowie, zderzenie boczne, najechanie na tył pojazdu

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Do trzech kolizji drogowych doszło wczoraj na drogach powiatu leskiego. Ich przyczyną było niedostosowanie się kierowców do warunków na drodze. Ze względu na ciągłe opady śniegu, policjanci apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy samochodem!

Wczoraj około godz. 10 w Orelcu, kierujący audi 66-letni mieszkaniec Sanoka, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wjechał do przydrożnego rowu, gdzie jego pojazd zatrzymał się na dachu.

Tuż po godz. 12 w Berezce kierujący skodą fabią 55-letni mieszkaniec Zabrza, na łuku drogi, podczas manewru wymijania, doprowadził do zderzenia bocznego z renault laguną, kierowaną przez mieszkańca Zagórza.

Do kolejnej kolizji doszło kilkanaście minut później w Lesku. Na ul. Piłsudskiego kierujący mercedesem vito, 25-letni mieszkaniec Krościenka, najechał na tył prawidłowo jadącego mercedesa sprintera.

Z uwagi na opady śniegu drogi są bardzo śliskie, a jazda po nich wymaga zachowanie szczególnej ostrożności, o co apelujemy do wszystkich kierowców przemierzających Bieszczady.

303-155676

KPP Lesko

21-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym: