REKLAMA

Dlaczego warto foliować szyby w SZYBEXIE?

SANOK / PODKARPACIE. Firma SZYBEX z 12 letnim doświadczeniem, oferuje przyciemnianie szyb samochodowych za pomocą kilku metod nakładania specjalistycznych folii. Stosuje m.in. metodę bezinwazyjną, którą można przyciemnić 90% modeli samochodów. Jedyni szlifujemy szyby po ich przyciemnianiu, tak aby wykończenia były niewidoczne, a efekt zdumiewający.

Dla naszej firmy żadne rodzaje samochodów nie są przeszkodą. Specjalizujemy się w przyciemnianiu szyb w autach typu sedan, kombi, hatchback.

U nas to Państwo wybieracie odcień i markę folii, którymi ma zostać przyciemniony samochód. Dysponujemy szerokim asortymentem materiałów. Folie jakich używamy to Global, LLumar, 3M. Zarówno na folie jak i na usługę dajemy 7 letnią gwarancję.

szyby

Jakie korzyści płyną z przyciemnienia szyb?! Poprawia bezpieczeństwo, dzięki zwiększeniu wytrzymałości i odporności na stłuczenia, ogranicza widoczność do wnętrza pojazdu, ogranicza nawet do 95% przenikanie promieni słonecznych (UV) do samochodu, co zmniejsza jego nagrzewanie. Zwiększa atrakcyjność wizualną pojazdu oraz ogranicza blaknięcie elementów wnętrza.

Dlaczego warto foliować szyby w SZYBEXIE? Gwarancja satysfakcji po wykonanej usłudze, szeroka paleta odcieni folii, materiały tylko z renomowanych firm, foliujemy szyby profilowane.

Zapraszamy!
ul. Korczaka 12
38-500 Sanok
tel. 796 102 892, 664 948 160
www.autoszybysanok.pl

Artykuł sponsorowany

27-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: