REKLAMA

Galeria Sanok, czyli nowa jakość zakupów w mieście!

SANOK / PODKARPACIE. Wkrótce otwarcie Galerii Sanok, największego i najnowocześniejszego centrum handlowego w tej części Podkarpacia. Już od 12 marca, każdy klient będzie mógł liczyć na bogatą ofertę produktów, szeroki zakres usług oraz miłą obsługę. Dla wszystkich odwiedzających przygotowano szereg udogodnień.

12 marca Galeria Sanok przywita wszystkich nowoczesnym i efektownym wyglądem, zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Komfortowe wjazdy od ul. Jagiellońskiej i ul. Daszyńskiego poprowadzą na parking, który może pomieścić blisko 200 pojazdów.

Wnętrze galerii odpowiada najwyższym standardom, rozmieszczenie lokali handlowych jest intuicyjne i funkcjonalne. Swoje produkty oferować będą potentaci w swoich branżach. Odzieżowej: Cropp, House, Reserved czy Sinsay. Sportowej: 4F i Martes Sport. Obuwniczej: CCC, Wojas, a także Altero. Najświeższe produkty spożywcze zaoferuje FRAC, a ciepłe dania serwować będzie Chicago Pizza. Na atrakcyjne ceny sprzętu elektronicznego będzie można liczyć w RTV EURO AGD. Nie zabraknie salonu sieci komórkowej Play, sklepu jubilerskiego Diamex, drogerii Rossman i Sekret Urody, a także apteki, księgarni, kwiaciarni i kantoru.

Wszystko to, już wkrótce będzie dostępne w Sanoku! Dzięki galerii, od 12 marca zakupy w grodzie Grzegorza będą łatwiejsze, przyjemniejsze i co ważne, wszystko będzie można załatwić w jednym miejscu. Każdego dnia będzie można liczyć na prawdziwe okazje cenowe, szereg promocji i bonusów.

Wielu atrakcji nie zabraknie już podczas samego otwarcia obiektu. Zapraszamy 12 marca o godzinie 12:00. Szczegóły wkrótce.

Powierzchnia handlowa Galerii Sanok to około 7 800 m2. Klienci będą mogli skorzystać z oferty około 30 lokali handlowych. Obiekt będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00- 21:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 20:00.

1

Tekst sponsorowany

05-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: