REKLAMA

Jak oszczędzić kilkaset złotych każdego miesiąca?

Początek roku to trudny okres dla wielu rodzin. Nasze portfele jeszcze odczuwają świąteczne wydatki, a początek stycznia niesie z sobą konieczność zapłaty kolejnych zobowiązań. Do tego dochodzą zwiększone koszty ogrzewania. Jak poradzić sobie tej sytuacji?

ProzentWiększość polskich rodzin potrzebuje wsparcia w postaci różnorakich kredytów i pożyczek. Jednak nawet najrozsądniej zaciągane pożyczki, przyznawane na najlepszych warunkach, w pewnym momencie mogą być nadmiernym obciążeniem dla domowego budżetu. Czy jest wyjście z tej sytuacji?

Szansą na złapanie oddechu i reorganizację domowego budżetu jest rozsądnie przeprowadzona konsolidacja, najlepiej przy pomocy doświadczonego doradcy, który ma dostęp do oferty wielu banków. Tylko taka pomoc pozwala na osiągnięcie konkretnych oszczędności. Jak dowiedzieliśmy się w placówce PomocFinansowa.pl, mieszczącej się w Sanoku, przy ul. Piłsudskiego 3 (obok pl. Św. Michała) niemal każdy klient zainteresowany konsolidacją jest w stanie otrzymać satysfakcjonującą ofertę, a średnia obniżka płaconych rat to prawie 400zł miesięcznie. W skali roku daje to prawie pięć tysięcy złotych oszczędności.

Kluczowe w dobrze przeprowadzonej konsolidacji są znajomość oferty wszystkich banków działających na Polskim rynku oraz dokładna analiza sytuacji klienta – usłyszeliśmy od doradcy PomocFinansowa.pl

Pamiętajmy, że na rynku działa kilka banków walczących o zainteresowanie klientów, które nie mają w Sanoku swojej placówki. Dzięki nam, nie trzeba wydawać pieniędzy ani tracić czasu na wyjazd do Rzeszowa czy Krakowa, wystarczy umówić się na spotkanie w naszej placówce i otrzymać ofertę niespotykaną na naszym rynku bankowym. Dostępność wielu ofert w jednym miejscu pozwala na ich porównanie i wybór najlepszej opcji.

Eksperci PomocFinansowa.pl zwracają uwagę na jeszcze jedną sprawę
Ważne jest, aby osoba zainteresowana połączeniem kredytów i płaceniem jednej tylko raty zgłosiła się do nas jak najszybciej, najlepiej jeszcze przed rozpoczęciem postępowania windykacyjnego. Wtedy możemy wynegocjować najlepsze warunki.

Konsolidacja zobowiązań to nie tylko oszczędność, ale również wygoda
Znacznie łatwiej jest zapamiętać termin zapłaty jednej raty, zamiast kilku, płaconych w różne dni miesiąca. Nie bez znaczenia jest również prognoza zmiany stóp procentowych, gdyż wielu ekspertów uważa, że w kolejnych miesiącach spodziewać się można podwyżki stóp, a co za tym idzie, wzrost oprocentowania udzielanych pożyczek.

Pamiętajmy, że kilka miesięcy po zaciągnięciu pożyczki, w przypadku jej terminowej spłaty, jesteśmy dla banków bardziej wiarygodni, możemy więc otrzymać kredyt na lepszych warunkach niż pierwotnie przyznane. Dobra konsolidacja pozwala również na wydłużenie okresu spłaty, a w razie potrzeby, na dobranie dodatkowej kwoty pieniędzy.

Więcej informacji na temat konsolidacji kredytów znajdą państwo w oddziale PomocFinansowa.pl w Sanoku, ul. Piłsudskiego 3 (obok Pl. Św. Michała) oraz pod numerem telefonu: 515 444 306

12-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: