REKLAMA

Juwenalia – studenci szukają partnerów do współpracy!

Za oknem zielenią się drzewa, przebiśniegi wyskakują spod ziemi, a my szukamy słońca i wiosny. Razem z wiosną zbliża się wielkimi krokami największe święto studentów – Juwenalia. 13 maja 2016 roku studenci otrzymają klucze do bram i miasta, którym na trzy dni zawładną.

Clipboard01

Zawładną, a potem miasto i okolice rozbawią. Jak co roku, żacy szykują duży koncert na Błoniach, na który już teraz zapraszają. Impreza jest skierowana do wszystkich bez względu na wiek. Dla najmłodszych będą przygotowane zabawy, dla starszych rozgrywki sportowe, dla wszystkich zestaw gorących rytmów. I swojskiej gorącej kiełbasy.

Zorganizowanie całej imprezy spoczywa w rękach studentów, jednak wiążę się to z dużym nakładem środków finansowych i nie tylko. Wszystkich chętnych do pomocy studenci zapraszają do współpracy. Ktokolwiek może i chce wspomóc przygotowanie Juwenaliów – finansowo, usługą bądź przekazaniem np. gadżetów na nagrody – prosimy o kontakt: Ania 693 273 545  Hubert 518 359 485, e-mail: samorzad@pwsz-sanok.edu.pl

SONY DSC

W zamian za wsparcie studenci oferują: reklamę w Magazynie Studenckim „Ob.Sesja”, umieszczenie logo firmy/instytucji na plakatach, telebimie i wszystkich materiałach związanych z imprezą, umieszczenie  logo we wszystkich materiałach wysyłanych do mediów. A także dozgonną wdzięczność braci żakowskiej i uścisk dłoni przewodniczącego Samorządu Studenckiego. Każdą formę pomocy omówimy osobno,  tak aby wspierający Juwenalia czuł się usatysfakcjonowany.

Zapraszamy do współpracy!

Clipboard02

Samorząd Studencki
PWSZ w Sanoku

09-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: