REKLAMA

Kierowca na ,,podwójnym gazie” wyprzedzał policyjny radiowóz

MYCZKÓW / PODKARPACIE. Pijany kierowca, który swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie na drodze, został zatrzymany przez policjantów. Tym razem byli to jednak nie funkcjonariusze ruchu drogowego, a wydziału kryminalnego, jadący nieoznakowanym radiowozem.

Zareagowali błyskawicznie, gdy ich pojazd został wyprzedzony przez jadącego z nadmierną prędkością kierowcę fordem modeno.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc. W miejscowości Myczków nieoznakowany radiowóz, którym jechali funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Leska został wyprzedzony przez forda mondeo, którego kierowca jechał z nadmierną prędkością. Gdy policjanci podjęli próbę zatrzymania kierującego używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, ten zaczął uciekać. W Berezce ford mondeo zatrzymał się przed jedną z posesji, a kierowca próbował uciekać pieszo.

Policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę na jego własnej posesji, gdy uciekał do domu. W chwili zatrzymania mieszkaniec Berezki miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Za swój czyn odpowie przed sądem.

alkomat101

źródło: KPP Lesko

09-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: