REKLAMA

KochamKolej.pl nabiera tempa!

PODKARPACIE. Tytułową kampanię objął patronatem honorowym Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. Obywatelskiej akcji na rzecz promocji turystyki kolejowej w Bieszczadach użyczyli swych twarzy włodarze Jasła!

Od lewej: Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, Elwira Musiałowicz-Czech, Antoni Pikul (wiceburmistrzowie Jasła) oraz burmistrz Jasła – Ryszard Pabian.

Mamy nadzieję, że zainteresowanie podróżowaniem szynobusem będzie duże, a nasi mieszkańcy przekonają się o tym, że korzystanie z kolei jest bardzo dobrym rozwiązaniem komunikacyjnym – mówi Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Z rosnącej dynamiki kampanii społecznej www.kochamkolej.pl cieszy się jej inicjator i główny koordynator Jerzy Zuba, który jako radny powiatu sanockiego, ale przede wszystkim pełnomocnik Burmistrza Zagórza Ernesta Nowaka ds. kolei walnie przyczynił się do powrotu pociągów osobowych na linię 107 po czterech latach przerwy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Wszelkie informacje na temat naszej kampanii dostępne są na naszej witrynie internetowej www.kochamkolej.pl oraz profilu FB www.facebook.com/kochamkolejpl – informuje Jerzy Zuba

Kampania społeczna odbywa się pod patronatem Marszałek Województwa Podkarpackiego

22-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: