REKLAMA

Koncert zespołu „Nad porami roku” w Cisnej

CISNA / PODKARPACIE . Gmina Cisna oraz Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zapraszają na koncert zespołu „Nad porami roku” 9 sierpnia godz. 20.00. w budynku Gminnego Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej.

Niezwykła grata dla każdego kto kocha poezję i muzykę turystyczną, dla którego przyjazd w Bieszczady to nie tylko zdobywanie szczytów, ale i również niezwykła atmosfera.

Finezyjna muzyka i teksty, oraz paleta gitarowych współbrzmień tworzą na koncertach zespołu „Nad porami roku” niezwykłe klimaty. Śpiewają o górach, o wędrówce, o ludzkiej wrażliwości i miłości we wszystkich odcieniach i barwach!
Jest to jeden z czołowych polskich zespołów grających autorską muzykę, piosenkę turystyczno-poetycką w akustycznej, nowoczesnej, niebanalnej formie i brzmieniu.

Nad Porami Roku foto

„Nad Porami Roku” – laureaci wielu festiwali w tym Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2012 w Łodzi – pierwsze miejsce, nagroda publiczności, nagroda Radia Rzeszów, oraz nagroda Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich. Utwory „Przytul mnie”, „Anielskie posłanie” oraz „Okna” stały się dopełnieniem festiwalowych i koncertowych sukcesów zespołu i zostały umieszczone na płycie „W górach jest wszystko co kocham cz. VIII – Góry i Ludzie” wydanej w 2012 roku.

Zespół tworzą:

Łukasz Leśniak – gitara, wokal.
Wojtek Leśniak – gitara, harmonijka, wokal, muzyka, aranżacje.

Wstęp: dorośli 20zł, dzieci wstęp wolny.

Drukowanie

05-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: