REKLAMA

LESKO: Zderzenie pięciu aut. Ranne dwie dziewczynki

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Policjanci z Leska pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po południu w miejscowości Łączki. W kolizji brało udział pięć samochodów osobowych.

Na szczęście mimo tego, że początkowo sytuacja wyglądała groźnie – do szpitala trafiło dwoje uczestników zdarzenia, nic poważnego nikomu się nie stało.

Do zdarzenia doszło około godz. 16:30 w miejscowości Łączki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 48-letni kierujący fordem, jadąc w stronę Leska zatrzymał się, ponieważ pojazd który jechał przed nim skręcał w lewo. Jadące za fordem pojazdy nissan i volkswagen również się zatrzymały. Wówczas na tył volkswagena najechał 45-letni kierowca peugeota, z kolei na peugeota najechał jadący za nim opel. W wyniku zderzenia stojące pojazdy przesunęły się do przodu uderzając w w siebie kolejno.

Do szpitala zostały przewiezione dwie dziewczynki – 12-letnia pasażerka pojazdu marki Peugeot oraz 8-letnia pasażerka opla. Dziewczynki po przebadaniu zostały wypisane do domu.

Policjanci ustalili, że wszyscy kierujący pojazdami w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący pojazdem marki Opel i kierujący pojazdem marki Peugeot za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostali ukarani przez policjantów mandatami karnymi.

karambol

źródło: KPP Lesko

04-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: