REKLAMA

Logistyka – studia inżynierskie to klucz do lepszej pracy

Czy chcesz pracować w jednej z najdynamiczniej rozwijających się branż zarówno w Polsce, jak i na świecie? Wybierz Logistykę. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oferuje wysokiej klasy studia inżynierskie na tym kierunku. Wybierz je, a będziesz zarabiać więcej! Poznaj 5 powodów, dla których warto studiować Logistykę we WSIiZ! 

spons

1. Ukończenie tego kierunku da Ci więc pasjonujące i dobrze płatne zajęcie zarówno w podkarpackich przedsiębiorstwach produkcyjnych, spedycyjnych, transportowych, magazynowych jak również wśród przewoźników drogowych i lotniczych.

2. W procesie kształcenia wykorzystujemy GRY I SYMULATORY dzięki którym, w swojej przyszłej pracy, nie będziesz zaskakiwany rozbieżnościami między teorią a praktyką. Jako inżynier logistyki będziesz mógł pochwalić się wszechstronną wiedzę z zakresu procesów zarządzania, infrastruktury logistycznej ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań informatycznych stosowanych zarówno w procesach produkcyjno-dystrybucyjnych, jak i w logistyce zewnętrznej: spedycji i transporcie.

3. W trakcie studiów, dzięki specjalistycznym laboratoriom będziesz realizować projekty logistyczne i informatyczne, zdobywać SPECJALISTYCZNE CERTYFIKATY oraz odbędziesz STAŻE w renomowanych firmach takich jak – Omega Pilzno, Grupa Nowy Styl, Deloitte, MTU czy Borg Warner Poland. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że staże w takich firmach to często proces rekrutacyjny. Jeśli pokażesz się z najlepszej strony, masz szansę na dobrą i ciekawą pracę!

4. Jeśli wybierzesz studia na inżynierskiej Logistyce we WSIiZ, będą Cię uczyć najlepsi. Naszą kadrę tworzą nie tylko znakomici profesorowie, jak prof. Waldemar Karwowski czy prof. nadzw. dr hab. Sabina Kauf, lecz także liczne grono praktyków, wśród nich Kierownik Działu Analiz Logistycznych w Pratt&Whitney dr inż. Piotr Kozik, czy też Product Manager Europy Wschodniej i Południowej w ET Logistik sp. z o.o. mgr Ewa Jaśkiewicz.

5. Praktycy z firm ulokowanych w Dolinie Lotniczej nauczą Cię jak organizować proces spedycji, obieg towarów czy optymalizować wykorzystanie powierzchni magazynowych. Wszystko na międzynarodową skalę. Partnerem kierunku jest jedna z największych firm logistycznych w Polsce – OMEGA Pilzno. Masz więc pewność, że naprawdę uczysz się tego, czego wymaga rynek pracy.

Przekonaliśmy Cię? Wybierzesz inżynierską Logistykę we WSIiZ? Jeśli nadal masz wątpliwości dowiedz się więcej na stronie wsiz.rzeszow.pl/logistyka

artykuł sponsorowany
13-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: