REKLAMA

Łupem złodziei padła… dziecięca trampolina

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Lescy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież trampoliny z prywatnej posesji. Dzięki szybkiej reakcji właściciela, skradziony sprzęt został odzyskany, zaś sprawca przestępstwa trafił do policyjnego aresztu.

W niedzielny wieczór, z prywatnej posesji w miejscowości Glinne skradziono trampolinę. Właściciel zauważył jej brak i wraz z synem zaczął szukać sprawców kradzieży. Gdy usłyszeli hałas dobiegający od strony ulicy natychmiast udali się w tamtym kierunku. Na miejscu zastali dwóch mężczyzn, którzy rozmontowywali skradzioną trampolinę. Jednemu z nich udało się uciec ale drugi został ujęty. Właściciel natychmiast poinformował Policję. Po przybyciu policjanci ustalili, że 27-letni mieszkaniec Leska wraz z kolegą wynieśli z posesji trampolinę z zamiarem jej sprzedaży.

W wyniku prowadzonych czynności policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę. Jak się okazało, był nietrzeźwy. Urządzenie wskazało ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Ponieważ okazało się, że wartość trampoliny przekracza 500 zł, sprawcę czeka teraz odpowiedzialność za przestępstwo.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za kradzież 27-latkowi grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

trampolina

źródło: KPP Lesko

02-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: