REKLAMA

Mali żacy stawiali pierwsze kroki przed kamerą i obiektywem aparatu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Grudzień to nie tylko czas Św. Mikołaja, prezentów i przygotowania do świąt, ale także czas kolejnych zajęć w ramach Akademii Małego Żaka, działającej przy PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku. Tym razem najmłodsi żacy na kierunku „Nowe media” stawiali pierwsze kroki przed kamerą i obiektywem aparatu oraz zgłębiali tajniki wiedzy jak w przyszłości zostać… gwiazdą telewizji.

Mimo paskudnej pogody, padającego śniegu i niskiej temperatury frekwencja dopisała. Mali żacy częściowo zmobilizowani zapowiedzią przybycia Św. Mikołaja (który to już raz w ostatnich dniach) dotarli na zajęcia.

Mikołaj nie zawiódł i także dotarł, a dzieci świetnie się bawiły, wcielając się w rolę reżysera telewizyjnego czy aktora, odgrywając zaproponowane scenki.

Teraz czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, a po nowym roku zajęcia na kierunku „Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej”, gdzie rozbudzona zostanie kreatywność dzieci z zastosowaniem nowoczesnych metod edukacji muzycznej. Umiejętność, która przyda się zwłaszcza w okresie karnawału.

Źródło: PWSZ Sanok

12-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: