REKLAMA

Matka chce żyć, dla córek i męża. Potrzebna jest pomoc, a czasu pozostało niewiele!

SANOK / PODKARPACIE. Fundacja Czas Nadziei pomaga chorej matce. Pani Natalia cierpi na chłoniaka środpiersia. Rak nie daje za wygraną. Ostatnią deska ratunku jest bardzo droga terapia w brzozowskim szpitalu. Rodzina potrzebuje pomocy! A czasu pozostaje coraz mniej.

Natalia i Paweł Grad mieszkają pod Sanokiem. Są młodym małżeństwem, mają dwie małe córeczki i całe życie przed sobą. 29 listopada 2016 roku ich świat legł w gruzach. Natalia usłyszała wyrok: chłoniak śródpiersia. Rozpoczęła się walka o życie. Rok 2017 to nieustanne pobyty w szpitalach. Dziewczynki zostały z tatą. Paweł musiał stanąć na wysokości zadania i zostać dla dzieci ojcem i matką!

Przez kolejne cykle chemioterapii Natalia musiała przebywać w izolatce. Niestety, kolejnych 8 cykli nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Państwo Grad się nie poddali. Natalia pozostała silna i pełna woli do walki. Ma dla kogo żyć! Poddała się kolejnej terapii w klinice w Krakowie. Choć kolejne dwie serie trudnej, wysokodawkowanej chemii przyniosły kolejne miesiące rozłąki, dużo bólu i cierpienia, to niestety też nie przyniosły efektu.

Natalia

Rak okazał się silniejszy od dostępnych metod leczenia refundowanych w Polsce przez NFZ.

Jest jeszcze jedna szansa!

Pozostał jeszcze NIVOLUMAB, preparat do monoterapii, terapii ostatniej szansy. Koszt leczenia w Polsce wynosi 120 tysięcy złotych. Można ją wykonać blisko, w szpitalu w Brzozowie.

Co robić? Emilka i Madzia czekają na mamusię. Paweł walczy o zdrowie ukochanej żony, matki swoich dzieci, ale bariera 120 tysięcy złotych jest nie do pokonania przez rodzinę Gradów.

Możemy pomóc!

Fundacja czas Nadziei wzięła Natalię pod swoje skrzydła. Liczy się każda wpłacona złotówka! Uruchomiono specjalne SUBKOTO. 100% środków zgromadzonych na tym koncie zostanie przekazanych na leczenie chorej matki.

Czas ucieka

Liczy się czas. Terapia już się rozpoczyna. Pieniądze należy zgromadzić do końca lutego 2018 roku!

Wpłaty na leczenie Natalii Grad:
Fundacja Czas Nadziei
PBS BANK 57 8642 1184 2018 0037 4228 0021
*Jest to specjalne subkonto przeznaczone wyłącznie na pomoc Natalii.

Wpłaty PayPal:
Wystarczy wejść na stronę czasnadziei.pl/pomoc-dla-natalii-grad-pilne – w stopce jest odpowiedni przycisk.

Wpłaty SMS:
treść: ICH.NADZIEJA numer: 7555

01-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym: