REKLAMA

Nieuważni motocykliści sprawcami wypadku. Jeden kierowca jednośladu w ciężkim stanie

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Postołów. Z ustaleń wynika, że dwaj motocykliści nie wyhamowali przed skręcającym w lewo pojazdem, uderzając w niego. W wyniku zderzenia ciężkich obrażeń ciała doznał jeden z motocyklistów. Śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.

Wczoraj ok. godz. 13.30 dyżurny KPP Lesko został poinformowany o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Postołowie. Na miejscu policjanci zastali dwa samochody stojące na prawym pasie w kierunku miejscowości Zagórz oraz dwa motocykle. Z ustaleń wynika, że kierujący mazdą zasygnalizował skręt w lewo. Z uwagi na nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd, zatrzymał swój samochód. Tuż za nim zatrzymał się kierowca chevroleta. Po chwili w tył chevroleta uderzył motocyklista, który siłą uderzenia wjechał też w mazdę. Drugi motocyklista również wjechał w chevroleta.

Kierowca motocykla marki Honda nie odniósł poważnych obrażeń ciała, a za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem. Był trzeźwy. Drugi z motocyklistów nie miał tyle szczęścia. Kierowca jednośladu uderzył najpierw w osobówkę, a następnie w znak drogowy. Z uwagi na ciężki stan został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Pasażerka yamahy została przewieziona do szpitala w Lesku.

914913769

KPP Lesko / red.

04-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: