REKLAMA

Nowe mieszkania w Lesku (ZDJĘCIA)

W samym centrum Leska, przy ulicy Kościuszki toczy się nowa inwestycja mieszkaniowa. Naprzeciwko Kościoła Nawiedzenia NMP powstaje wielorodzinny budynek mieszkalny, w którym znajdzie się 40 mieszkań wraz, co jest nowością w Lesku, z miejscami postojowymi w garażu podziemnym.

wizualizacja

Wizualizacja budynku

28 lipca 2017 roku odbyła się ważna uroczystość. W obecności Pani Wiceburmistrz Barbary Krasulak, przewodniczącego Gminy Tomasza Bebkiewicza, Inspektorów Powiatowych Nadzorów Budowlanych Stanisława Tabisza i Dariusza Kapinos, radnych i pracowników Gminy, wykonawców oraz przyszłych mieszkańców, Ksiądz Prałat Józef Bieniek i Ksiądz Leszek Gocek dokonali uroczystego poświęcenia terenu budowy budynku. Licznie zebrani Goście złożyli swe podpisy na Akcie Erekcyjnym, który wraz kamieniem z Ziemi Świętej został wmurowany w jedną z głównych ścian budynku. Rozpoczęcie uroczystości poprzedziła Msza w intencji budowniczych, przyszłych mieszkańców i wszystkich wspierających budowę budynku wielorodzinnego.

foto05

Budynek jest położony w cichej części centrum Leska w pobliżu Kościoła Nawiedzenia NMP oraz gimnazjum, a z jego balkonów będzie się roztaczał piękny widok na Góry Słonne. Nowoczesne mieszkania będą miały powierzchnię od 39 do 87 m2, miejsca postojowe zewnętrzne i w garażu, ogrzewanie etażowe i zróżnicowany rozkład pomieszczeń. Z dnia na dzień obiekt rośnie, a każdy może wybrać interesujący dla siebie układ pokojów i wielkość mieszkania. Ze względu na położenie, ciekawą architekturę i rozwiązania oraz korzystną cenę, oferta cieszy się dużym zainteresowaniem i wiele umów zostało już zawartych.

foto06

Według inwestora, firmy Carpathia Development z siedzibą w Brzozowie i generalnego wykonawcy Instalbud z Sanoka budowa toczy się zgodnie z planem i przyszli mieszkańcy będą mogli odebrać klucze już w 2018 roku. W ten sposób Lesko stanie się bogatsze o nowoczesny, ciekawy architektonicznie i pięknie położony obiekt mieszkalny.

www.mieszkania-lesko.pl

Artykuł sponsorowany

10-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: