REKLAMA

Nowy szeryf w leskiej Policji (ZDJĘCIA)

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Ze stanowiskiem Komendanta Powiatowego Policji w Lesku i jednocześnie z policyjnym mundurem pożegnał się wczoraj odchodzący na emeryturę inspektor Wiesław Korczykowski. Podczas uroczystej odprawy dowodzenie leską jednostką Policji objął dotychczasowy zastępca, komisarz Roland Szczepanik.

1442301463

Uroczystość zmiany na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lesku, która odbyła się wczoraj w sali narad Starostwa Powiatowego w Lesku, zgromadziła nie tylko załogę jednostki, ale i licznie przybyłych gości. Policyjną odprawę swoją obecnością zaszczycili m.in. starosta powiatu leskiego Andrzej Olesiuk i jego zastępca Wiesław Kuzio, Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Barbara Jankiewicz, wójt gminy Olszanica Krzysztof Zapała, wójt gminy Solina Adam Piątkowski, wójt gminy Baligród Robert Stępień, wójt gminy Cisna Renata Szczepańska, prezes Sądu Rejonowego w Lesku Andrzej Cyran, Prokurator Rejonowy Maria Chrzanowska. I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Piotra Michna przyjął od komendantów meldunki o zdaniu i objęciu stanowiska służbowego.

Inspektor Wiesław Korczykowski podziękował funkcjonariuszom i pracownikom swojej jednostki za długoletnią wspólną służbę. Złożył również podziękowania samorządowcom i przedstawicielom instytucji współpracujących z leską Policją. Sam przyjął serdeczne podziękowania za wszystkie lata wytężonej pracy oraz wiele życzeń wszelkiej pomyślności.

Obejmujący stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lesku komisarz Roland Szczepanik w swoim przemówieniu wyznaczył kierunek swojej pracy, do którego należy m.in. dążenie do realizacji budowy nowej siedziby komendy, utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu.

KPP Lesko

17-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: