REKLAMA

Patronat Medialny

Portal Regionalny eSanok.pl jest najczęściej odwiedzanym przez sanoczan (i nie tylko) portalem regionalnym.

Jeśli więc organizujesz w naszym powiecie imprezę i chcesz mieć pewność, że informacja o niej dotrze do możliwie największej liczby osób – nie mogłeś trafić lepiej.

Co więcej – eSanok.pl to nie jedyny serwis, który może posłużyć jako narzędzie Twojej promocji.

eSanok.pl jest częścią naszej Grupy p24.pl, w skład której wchodzą także serwisy Lesko24, Sanok24.pl, Podkarpacie24.pl, Lesko24.pl, Rzeszow24.pl, Jaslo24.pl, NoclegiBieszczady.pl, Bieszczady24.pl i wiele innych, związanych z turystyką na Podkarpaciu.

Każdego miesiąca nasze serwisy odwiedza około 100 000 unikalnych użytkowników, którzy przeglądają ponad 2 000 000 stron! Takimi wynikami nie może pochwalić się żaden serwis internetowy w naszym regionie. Bez względu na to czy budżet Twojej imprezy sięga astronomicznych kwot, a ona sama przygotowywana jest dla mas z wielkim rozmachem, czy też jest to po prostu osiedlowy festyn dla kilkuset osób – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

W ramach umowy, zapewniamy szereg usług, dzięki którym informacja na temat Twojej imprezy nie umknie uwadze żadnego z naszych internautów. Co więcej, zapewniamy profesjonalną obsługę reporterską, pomoc fachowych grafików i webmasterów, którzy stworzą interaktywne banery reklamujące to wydarzenie. Wykonamy też stronę WWW z pełnym programem imprezy oraz dotyczącymi jej ciekawostkami, którą opublikujemy pod adresem:

www.esanok.pl/nazwa_twojej_imprezy

Czego oczekujemy w zamian? Wystarczy że nasze logo, znajdzie się na ulotkach, plakatach czy innych materiałach, reklamujących Twoje przedsięwzięcie.

Liczymy również na to, że będziemy wymieniani w mediach elektronicznych i drukowanych jako Twój patron medialny. Zwieńczeniem udanej współpracy niech będzie np. kilka wejściówek, które trafią do naszych najwierniejszych internautów.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i uważasz że możemy Ci pomóc, to zapraszamy do kontaktu.

Powyższe ustalenia przewidziane są wyłącznie w ramach patronatu medialnego. Wszelkie formy promocji (banery, teksty sponsorowane, realizacje wideo itd.) poza patronatem medialnym są płatne zgodnie z obowiązującym cennikiem usług promocyjnych.


DZIAŁ REKLAMY:
(banery, teksty sponsorowane, wpisy do katalogu firm)
tel. + 48 13 46 44 338
e-mail: biuro@p24.pl