REKLAMA

Podczas imprezy ukradł torebki koleżanek. W złapaniu złodzieja pomógł monitoring

SOLINA / PODKARPACIE. Policjanci z Leska zatrzymali mężczyznę, który okradł swoje koleżanki. Nieuczciwy znajomy w jednym z lokali w Solinie został przy stoliku pilnować torebek koleżanek, które poszły tańczyć. Zabrał torebki i wyszedł na zewnątrz.

27 grudnia około godziny 2.30 policjanci z Leska otrzymali zgłoszenie o kradzieży, do której doszło na terenie jednego z lokali w Solinie. Według zgłoszenia trzy młode kobiety bawiąc się w dyskotece zostawiły swoje torebki na stoliku, przy którym siedziały, a same poszły tańczyć. Torebkami mieli zaopiekować się znajomi, którzy wraz z nimi siedzieli przy stoliku. Po jakims czasie, gdy kobiety powróciły do stolika okazało się, że nie ma ich torebek, w których znajdowały się portfele z dokumentami i pieniędzmi, telefony komórkowe oraz inne rzeczy osobiste. Niezwłocznie zawiadomiły o tym fakcie ochronę lokalu i policjantów.

Dzięki nagraniu z monitoringu ustalono sprawcę kradzieży. Na nagraniu wyraźnie było widać jednego ze znajomych, który zabrał torebki ze stolika i wyszedł z nimi z lokalu. W wyniku podjętych czynności policjanci z Leska zatrzymali podejrzewanego o dokonanie kradzieży oraz odzyskali skradzione przedmioty. Obecnie trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

453427255

źródło: KPP Lesko

foto: KPP Sanok

28-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: