REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Samochód wypadł z drogi i uderzył w pień drzewa. Pięć osób poszkodowanych! (ZDJĘCIA)

JABŁONICA RUSKA / PODKARPACIE. Dzisiaj (2 bm.) około godziny 14:10 w miejscowości Jabłonica Ruska doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Opel, w którym ucierpiało pięciu mężczyzn w wieku od 35 do 76 lat życia. W pojeździe znajdowało się, oprócz kierującego, czworo pasażerów.

Na zdjęciu asp. Tomasz Hałka.

– Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem 64-letni mężczyzna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi uderzając bokiem pojazdu w wystający pień drzewa, a następnie samochód dachował. Nawierzchnia drogi była mokra z uwagi na opady atmosferyczne. Na skutek tego poważnych obrażeń doznali kierujący i troje pasażerów, zostali oni przetransportowani do szpitala. Najbardziej poszkodowany pasażer został odtransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie, jego stan, wstępnie, przez zespół ratownictwa medycznego, określony został jako ciężki. Jeden z pasażerów został zaopatrzony przez ratowników medycznych na miejscu. Obecnie policjanci będą wykonywać oględziny, które pozwolą na ustalenie dokładnej przyczyny zdarzenia – informuje asp. Tomasz Hałka, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie

fot. KPP Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.