REKLAMA

Remont SOR-u w Sanoku. Od czerwca ważne zmiany w organizacji szpitala

SANOK. W związku z modernizacją, przebudową i doposażeniem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w SP ZOZ w Sanoku, od 2 czerwca 2025 r. (poniedziałek) nastąpi czasowe przeniesienie niektórych jednostek organizacyjnych:

  • Szpitalny Oddział Ratunkowy (SOR) – zostaje przeniesiony do byłych pomieszczeń Bloku Operacyjnego.

  • Izba Przyjęć Planowych oraz Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna (NiŚOZ) – zostają przeniesione do byłych pomieszczeń Zakładu Analityki Medycznej.

Zmiany mają charakter tymczasowy i potrwają około 6 miesięcy, czyli przez okres trwania inwestycji.

Celem reorganizacji jest zapewnienie ciągłości i bezpieczeństwa udzielania świadczeń zdrowotnych w czasie prac modernizacyjnych.

Powiat Sanocki

 

24-05-2025

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.