REKLAMA

SANOK: Mężczyzna przygnieciony przez kabinę tira. Nieprzytomny śmigłowcem trafił do szpitala w Rzeszowie (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W środę, przy ul II Armii WP w Sanoku, 46-letni mężczyzna został przegnieciony przy próbie zapięcia ciągnika z naczepą. Straż pożarna uwolniła mieszkańca powiatu sanockiego, a ratownicy LPR przetransportowali go do szpitala w Rzeszowie. Mężczyzna był nieprzytomny. Miał uraz czaszkowo-mózgowy oraz obrażenia klatki piersiowej.

Do zdarzenia doszło wczoraj. Policja otrzymała zgłoszenie o godzinie 14:00. Pracownik firmy transportowej chciał przestawić naczepę stojącą przed bazą techniczną. 46-letni mieszkaniec powiatu sanockiego uruchomił ciągnik siodłowy marki Renault i dojechał do naczepy, aby złączyć obie części tira. Następnie, najprawdopodobniej stanął na podest przy kabinie. Ciągnik ruszył w stronę naczepy, a kabina opadając przygniotła mężczyznę.
Interweniowała straż pożarna, która uwolniła zakleszczonego pracownika. Mężczyzna z urazem czaszkowo-mózgowym i obrażeniami klatki piersiowej został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Rzeszowie.

źródło: Red.

foto i film: materiały nadesłane / Dawid Kubowicz

 

 

28-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym: