REKLAMA

SANOK: Rodzinny Bieg św. Maksymiliana. Ruszyły zapisy

SANOK / PODKARPACIE. Połączenie sportu, rodzinnej atmosfery i ducha rywalizacji przyniesie organizowany już po raz piąty w Sanoku Rodzinny Bieg św. Maksymiliana. Tegoroczną edycję zaplanowano na sobotę, 14 września. Zapisy już wystartowały!

To wyjątkowe wydarzenie sportowe łączące pokolenia, promujące zdrowy styl życia i rodzinne wartości. Do udziału w biegu zaproszone są osoby w każdym wieku: od najmłodszych po seniorów. Jak pokazały poprzednie edycje, to świetny pomysł na wspólne i aktywne spędzenie czasu! W tym roku przygotowane zostały trasy o dystansie 2 km, 5 km + nordic walking, 10 km i 21 km, każdy znajdzie coś dla siebie, dostosowując długość dystansu do swoich możliwości.

Organizatorem „Biegu na Maksa” jest Rektorat pw. św. Maksymiliana Kolbe w Sanoku. To właśnie przed kaplicą zlokalizowano start i metę zawodów. Rodzinny Bieg św. Maksymiliana odbędzie się w sobotę, 14 września 2024 r. Pierwszy bieg dedykowany dla śmiałków, którzy zdecydują się przebiec półmaraton wystartuje o godz. 9.30. Pozostałe dystanse rozpoczną się o godz. 10.00. Każdy z uczestników otrzyma pakiet w którym znajdą się m. in.: okolicznościowy medal, numer startowy, worek na depozyt, materiały promocyjne, a także miłą niespodziankę. Po ukończeniu biegu dla uczestników przewidziano posiłek regeneracyjny.

Wysokość opłaty startowej dla dystansów: 2km, 5km, 10km wynosi 30 zł (pełnoletni zawodnicy), 15 zł (niepełnoletni zawodnicy), zaś 21 km – 40 zł. Dzieci poniżej 5. roku życia i dorośli powyżej 65. roku życia, renciści oraz osoby niepełnosprawne zwolnione są z opłaty startowej. Opłaty należy składać drogą elektroniczną.

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś. Wypełnij formularz pod linkiem tiny.pl/dps5p i dołącz do wspólnej zabawy! Regulamin zawodów dostępny na stronie organizatora: maksymilian.przemyska.pl/bieg/

materiały organizatora
fot. Wojciech Putyra, archiwum biegu 

03-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.