REKLAMA

SANOK: Świąteczna pomoc w PWSZ Sanok (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Studenci i pracownicy PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku już po raz kolejny przyłączyli się w tym roku do akcji „Szlachetna Paczka”, przygotowując świąteczne prezenty dla pięcioosobowej rodziny.

Akcja spotkała się z dużym odzewem, dzięki czemu udało się zapełnić aż 21 pudeł rzeczami niezbędnymi rodzinie. Zebrano m.in. kołdry, koce, pościel, odzież zimową dla dzieci, żywność, słodycze, kosmetyki, chemię gospodarczą, przybory szkolne, karmę dla psa a nawet tablet. Każdy z członków rodziny dostał też specjalny upominek.

Wolontariusz odpowiedzialny za dostarczenie paczki relacjonował:
Przy otwieraniu paczek obecny był pan Zbigniew i najmłodszy syn Patryk. Panu Zbigniewowi dużą radość sprawiły środki czystości, ale też upominki dla niego – słodycze i ozdoby świąteczne. Mały Patryk był dzielnym pomocnikiem przy rozpakowywaniu paczek. Chłopiec dzielnie rozrywał pudła, krzycząc i piszcząc przy tym z radości. Bardzo cieszył się ze wszystkich otrzymanych rzeczy, w szperaniu w każdym nowym pudełku towarzyszył śmiech i radość. Patryk jednak najgłośniej zachwycał się plecakiem pełnym przyborów szkolnych i nowym zestawem lego, krzyczał z radości: Lego rządzi!.

Dziękujemy pracownikom i studentom PWSZ w Sanoku na hojność i życzliwość, a także pomoc w pakowaniu i transporcie pakunków. Obdarowanym życzymy Wesołych Świąt!

W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Następna akcja już za rok!

materiał nadesłany

17-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: